شنبه , ژوئن 6 2020
خانه / تولد / خصوصیات متولدین ماه مرداد + مشخصات زن و مرد متولد مرداد

خصوصیات متولدین ماه مرداد + مشخصات زن و مرد متولد مرداد

متولدین مرداد ماه افرادی پر محبّت ، متنفّر از دروغ ، واقعاْ قدرتمند ، ثابت قدم ، عاشق شهرت ، بسیار مغرور ، سر حال و بشّاش ، خودخواه و جاه طلب ، بد پیله ، خود بزرگ بین

متولد مرداد
متولد مرداد برای پروفایل

خصوصیات متولدین مرداد ماه

افرادی پر محبّت ، متنفّر از دروغ ، واقعاْ قدرتمند ، ثابت قدم ، عاشق شهرت ، بسیار مغرور ، سر حال و بشّاش ، خودخواه و جاه طلب ، بد پیله ، خود بزرگ بین، مقتدر ، مؤدّب ، فعّال و کوشا ، با ثبات و پایدار ، قوی و با اراده ، اهل معنویّات ، خود نما ، عاشق تعریف و تمجید ، با جرأت و شهامت ، رهبر و فرمانروا ، زود گول می خورد ، پر انرژی ، بلند نظر ، صدّیق و مهربان ، سخاوتمند ، وفادار ، شجاع ، علاقه مند به زندگی تجمّلی ، لجوج ، حساس ، پر توقّع ، پر تحمّل ، دوستِ واقعی ، یک پدر نمونه ، بی ریا ، رام شونده ، دارای خشمی طوفانی ، مدافع و پشتیبان اطرافیان ، علاقه مند به موسیقی ، باید مورد ستایش قرار گیرد ، کمی حسود ، کار آمد ، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج ، با گذشت ولی خودخواه ، بدون کینه ، فاقد بد ذاتی ، خون گرم ، ظریف کار ، سریع الانتقال ، خوش سیما و شکیل ، همیشه تمیز ، یک دفعه و ناگهانی عصبانی میشود ، بسیار مؤدب و مورد احترام مردم

مرد و زن متولد مرداد ماه + عکس پروفایل
مرد و زن متولد مرداد ماه + عکس پروفایل

عاشق عاشق شدن است و معشوق خود را غرق هدایای خود می كند. تلاش می كند تا رابطه عاشقانه بی نقصی را خلق كند.

 • جوان طبیعت

 • سمبل: شیر 

 • عنصر وجود: آتش

 • شعار: من اراده می کنم

 • سنگ خوش یمن: ،انیکس، چشم ببر

 • سنگ ماه: آکات، چشم ببر،گارنت ،الماس،عقیق یاقوت زرد

 • سیّاره: خورشید

 • فلّز وجود: طلا

 • شخصیّت: ثابت ،بلند پرواز،کاردان، متکی به نفس

 • رنگ محبوب: غروب خورشید

 • الهام پذیر فعّال و پیشرو فکردهنده ایده‌ آلیست

نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد
نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد
روانشناسی مردان متولد مرداد
روانشناسی مردان متولد مرداد

مشخصات مرد متولد مرداد

یک شیر ژیان و سر کش، یک عاشق پاکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه، بی عشق نمی تواند زندگی کند دل او از آئینه پاکتر و روشنتر است اما خشم او هم توفانی هم سهمگین خواهد بود. اغلب آدمهای کارآمدی هستند به نحوی که اغلب کارهای منزل را شخصا و با مهارت تمتم انجام می دهند.

متولدین این ماه عموماً دارای طبعی گرم و خشک بوده خوشرو و مهربان هستند. گاه زود خشمگین می‎شوند ولی زود آرام می‎گیرند. اینان افرادی خوش گذران هستند. گاه مورد تهمت قرار می‎گیرند، اما چون با گذشت هستند، از آن می‎گذرند.

اینان معمولاً در زندگی راه راست در پیش می‎گیرند و کمتر به انحراف کشیده می‎شوند. اغلب افرادی با عزت و دارای طبعی بلند هستند. بعضاً به مقامات بالا می‎رسند. اغلب والدینشان را زود از طبعی بلند هستند.

بعضاً به مقامات بالا می‎رسند. اغلب والدینشان را زود از دست می‎دهند. در زندگی زناشویی، اغلب در اختلاف هستند، اما از فرزند خیر و نفع می‎بینند. عموماً در سن 7 و 19 سالگی باخطر مرگ مواجه می‎شوند و اگر از آن بگذرند، بیش از 70 سال عمر خواهند کرد. شراکت برای آنان سازگار نیست. با هر کس شراکت کنند، زیان خواهند دید. رزهای یکشنبه، روز خوبی برای آنان است. در ضمن انگشتر عمیق با آنها سازگار است .

مشخصات زن متولد مرداد

متولدین زن این ماه طالع بلندی دارند. اینان ذاتاً خوش بیان، خوش طبع، بلند بالا و اغلب لاغر می ‎باشند. اینان در اوایل زندگی با مشکلات و رنج مواجه می‎گردند، اما هر چه جلوتر می‎روند، به آرامش و آسایش دست می‎یابند. به خصوص پس از ازدواج، اغلب زندگی خوبی خواهند داشت و همواره در رفاه و آرامش به سر خواهد برد.

 

باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت، خواهان تجمل، ریاست طلب، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو، در دوستان تاثیر بسیار مطلوب بر جای می گذارد. مادری مهربان و صمیمی که می کوشد فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار بیاورد.

 

این زنان اگر چه فرزندان کمتری نسبت به زنان متولد ماههی دیگر خواهند داشت، اما لازم است آنان را از قسم دروغ برحذر دارند و همچنین از به دست آوردن مال حرام. عیب این زنان این است که اغلب زود به جوش می ‎آیند و خوشتنداری خود را از دست می‎دهند. در ضمن یک خطر بزرگ اغلب این زنان را تهدید می‎کند و انشاالله با صدقه و توسل، برطرف خواهد شد. لباس ‎های سفید و سبز و همچنین انگشتر فیروزه با آنان سازگار است.

جنبه مثبت و منفی متولد مرداد
جنبه مثبت و منفی متولد مرداد
همه چیز درباره زن متولد مرداد
همه چیز درباره زن متولد مردادی

رازهای رفتاری متولد مرداد

مردادی ها عاشق دريافت گل ، هديه و توجه هستند ؛ متولدين مرداد ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود مايلند همواره و تحت هر شرايطي مورد تاييد و تحسين قرار بگيرند و محبت و حمايت محض طرف مقابلشان را خواهانند.

هميشه اطمينان حاصل کنيد که از زيبايي آنها به حد کافي تعريف و تمجيد به عمل مي‌آوريد. آنها عاشق دريافت گل و هداياي مختلف هستند و مايلند هميشه و در همه حال، کانون توجهات افراد را به خود اختصاص دهند از اين رو در يک رستوران، ميزها و صندلی هاي وسط را انتخاب میکنند تا در معرض ديد همه قرار داشته باشند .

آنها افرادي بسيار پر جنب وجوش و فعال هستند، از اين رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است. در کنار آنها تا جاي ممکن مطيع و فرمان‌بردار باشيد چرا که آنها خواهان برخورداري از تسلط کامل در يک ارتباط هستند.

آنها از برقراري ارتباطات متعدد لذت ميبرند و اهل معاشرت و گفت و گو با اطرافيان هستند، ولي دوست ندارند که طرف مقابلشان را در چنين وضعيتي مشاهده کنند.

همواره به آنها ابراز علاقه کنيد و بگوييد که چقدر برايتان ارزشمند هستند چون اگر به آنها بي‌اعتنايي و بی‌توجهي نشان دهيد، بي‌درنگ با طغيان‌هاي بي‌امان و غيرقابل کنترل آنها مواجهه ميشويد.

هميشه کاري کنيد که آنها در کانون توجهات قرار بگيرند وگرنه احساس حسادت شديدي به سراغشان مي‌آيد .

آنها هميشه از غرور، نخوت و تکبر کاذبي برخوردارند، پس به جاي سعي در عوض کردنشان بهتر است اين خصيصه‌شان را به همان شکل بپذيريد و همواره اين احساس را در آنها تقويت کنيد .

 

بیماری‌ ها و مشکلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ مرداد ماه‌:

صورت‌ فلکی‌ اسد بر کمر، ساعدها، مچ‌ دست‌، ستون‌ فقرات‌ و قلب‌ حکومت‌ می‌کند.در نتیجه‌ متولدین‌ مرداد ماه‌ در معرض‌ ابتلاء به‌ بیماری‌ها و ناخوشی‌های‌ متعدد و بی‌شماری‌ هستند، مثل‌: کمردرد، ناراحتی‌ و عفونت‌ ریه‌، دردهای‌ مربوط به‌ ستون‌ فقرات‌و تیره‌ پشت‌، مشکلات‌ قلبی‌ و خونی‌، درد در پهلوها و دنده‌ها، تشنج‌، تب‌های‌ شدیدو در قدیم‌ آنها بیشتر به‌ طاعون‌، یرقان‌ و برخی‌ عفونت‌های‌ چشمی‌ و بیماری‌های‌ همه‌گیر مبتلا می‌شدند.

خصوصیات بد متولدین مرداد
خصوصیات بد متولدین مرداد

افراد مشهور متولد مرداد ماه‌ :

 1. پروفسور مجید سمیعی (جراح مغز و اعصاب)

 2. محمود دولت آبادی (نویسنده)

 3. علی حاتمی (کارگردان)

 4. انوشیروان روحانی (آهنگساز)

 5. عارف عارفکیا (خواننده)

 6. شقایق فراهانی (بازیگر)

 7. حسن جوهرچی (بازیگر)

 8. داریوش فرضیایی عمو پورنگ(بازیگر)

 9. منیرو روانیپور (نویسنده)

 10. امین تارخ (بازیگر)

 11. پوپک گلدره (بازیگر)

 12. رضا صادقی (خواننده)

 13. مهدی مهدوی کیا (فوتبالیست)

 14. داریوش ارجمند (بازیگر)

 15. امین زندگانی (بازیگر)

 16. آلدوس هاکسلی (نویسنده آمریکایی)

 17. جورج والتر اسکات (نویسنده اسکاتلندی)

 18. جان گالز ورثی (نویسنده آمریکایی)

 19. جورج برنارد شاو (نویسنده انگلیسی)

 20. دوروتی پارکر (نویسنده انگلیسی)

 21. کارل گوستاو یونگ (روانشناس سوئیسی)

 22. آلفرد هیچکاک (کارگردان انگلیسی)

 23. موسیلینی (دیکتاتور ایتالیایی)

 24. فیدل کاسترو (رهبر انقلابی کوبا)

 25. ناپلئون بناپارت (پادشاه فرانسه)

 26. لوسیل بال (کمدین آمریکایی

عکس نوشته متولد ماه مرداد
عکس نوشته متولد ماه مرداد

سیاره‌ حاکم‌ بر شما «خورشید» است‌.

خورشید منبع‌ انرژی‌ و حیات‌ روی‌ کره‌ زمین‌ محسوب‌ میشود و حدود 150 میلیون‌ کیلومتر دورتر از ما قرار دارد. خورشید حدود 300000 مرتبه‌ سنگین‌ تر از زمین‌ است‌ و اطراف‌ محور خود را در حدود 27 روز طی‌ می‌کند.

حقایق‌ جالب‌ و شگفت‌ انگیز دیگری‌ راجع‌ به‌ مرداد:

شیرهای‌ نر شکارگران‌ خوبی‌ به‌ شمار نمی‌ آیند، در حقیقت‌ این‌ وظیفه‌ اصلی‌ شیرهای‌ماده‌ محسوب‌ می‌شود. نرها طعمه‌ خود را به‌ سمت‌ مخفی‌گاههای‌ خود هدایت‌می‌کنند و قبل‌ از ماده‌ها به‌ خوردن‌ سهم‌ خود مشغول‌ می‌شوند. شکار شب‌ ها یا درمواقع‌ سردتر روز رخ‌ می‌ دهد و ساعات‌ گرم‌ به‌ استراحت‌ در سایه‌ اختصاص‌ داده‌می‌شود. یال‌ فقط پشت‌ شیرهای‌ نر رشد می‌کند که‌ این‌ امر می‌تواند به‌ 5 سال‌ نیز به‌ طول‌ بیانجامد.

رنگ و سنگ محبوب متولدین مرداد

رنگ‌ انتخابی‌، خوش‌ یمن‌ و محبوب‌ متولدین‌ مرداد ماه‌ «طلایی‌» است‌. سنگ‌ خوش‌ یمن‌ برای‌ متولدین‌ مرداد ماه‌ یاقوت‌ قرمز سیر است‌، که‌ به‌ عنوان‌سنگی‌ اشرافی‌ و با شکوه‌ شناخته‌ شده‌ است‌. این‌ سنگ‌ می‌تواند در مواقع‌ برخورد،درگیری‌، نزاع‌، مناقشه‌ و کشمکش‌ موفقیت‌ را از آن‌ متولدین‌ مرداد ماه‌ سازد. این‌سنگ‌ ملاطفت‌ و ملایمت‌ را افزایش‌ داده‌ و از خشونت‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ می‌آورد. این‌سنگ‌ بهترین‌ محافظ و سپر بلا برای‌ آنها محسوب‌ می‌شود و آنها را از آسیب‌ها وگزندهای‌ احتمالی‌ جسمانی‌ به‌ دور نگه‌ می‌دارد. در نهایت‌ شخص‌ را به‌ سعادت‌ وخوشبختی‌ می‌رساند.

متولدین مرداد، نماد: اسد

ویژگی‌ ها و خصوصیات‌ کلی‌ متولدین‌ مرداد ماه‌  دست‌ و دلباز، سخاوتمند، بلند نظر، مهربان‌، رئوف‌ و دلسوز خلاق‌، مشتاق‌ و پر شور و شوق‌ روشنفکر، فهمیده‌، حراف‌، گرم‌، سرحال‌ و گشاده‌رو صدیق‌، باوفا، قابل‌ اعتماد، با وجدان‌، اصیل‌ و با محبت‌

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ «مرداد ماه‌»: متکبر، خودبین‌، خودپسند و ضعیف‌ نواز مستبد، ریاست‌ طلب‌ و فضول‌ متعصب‌، کم‌ تحمل‌، خودکامه‌ و ناشکیبا

خصوصيت زنان متولد مرداد
خصوصيت زنان متولد مرداد
خصوصیات متولدین مرداد
خصوصیات متولدین مرداد
 
مشخصات کلی متولدین مرداد ماه
مشخصات کلی متولدین مرداد ماه
خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه
خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه
 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عکس و متن نوشته تولد همسر

متن های فوق العاده زیبا تولد همسر + عکس نوشته تولد همسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(به سایت لوتوس خوش آمدید)

لوتوس پورتال جامع شامل اخبار ، سرگرمی ، روانشناسی ، زناشویی ،دکوراسیون ، آشپزی ، گردشگری ، داستان ، ورزش ، کودکان ، مدل لباس ، پرندگان ، گالری عکس