شنبه , ژانویه 25 2020
قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اسم و نام / خصوصیات و طالع بینی متولدین ماه اول بهار فروردین + عکس نوشته

خصوصیات و طالع بینی متولدین ماه اول بهار فروردین + عکس نوشته

ماه فروردین : نخستین ماه سال خورشیدی و نخستین ماه فصل بهار است که از نوروز آغاز می‌شود و 31 روز دارد.

برج فلکی مطابق آن برج حَمَل است.

مشخصات کلی و خلاصه متولدین ماه فروردین

  • فروردین یعنی نوزاد طبیعت
  • سمبل: برّه
  • عنصر وجود: آتش
  • شعار: من هستم
  • سنگ خوش یمن: الماس
  • سیّاره: مریّخ
  • فلّز وجود: آهن
  • شخصیّت: کاردینال
  • رنگ محبوب: زرد
ماه فروردین

خلاصه از خصوصیات متولدین ماه فروردین

مشخصات و خصوصیات مرد فروردین

رک و راست، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاست طلب، هرگز به گذشته فکر نمی کند، رفتار و قیافه اش جوانتر از سنش به نظر می رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است.

متولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند. اگر از سه و چهارده سالگی به سلامت عبور کنند، تا سال عمر خواهند کرد. اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک است .

متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند. این افراد طالع و بخت خوبی دارند، به شرط آن که همت خود را به مار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز به دست می‎آورند. گاه گرفتار بیماری می‎شوند که بیشتر از ناحیه پهلو و کمر می‎باشد. این افراد بهتر است از نزدیک شدن به آب رونده و تند، پرهیز کنند. از لحاظ شغلی، صنعت کشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش وسازگار است .
ماه فروردین

طالع بینی ماه فروردین

مشخصات و خصوصیات زن فروردین

او بیش از هر زن دیگری در دنیا می تواند بدون مرد زندگی کند. دارای قابلیتهای زیادی است بطوریکه تقریبا از عهده انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. خوش بین است و خواهان داشتن کاری در خارج از منزل می باشد. عصبانیتهایش ظاهری و مهربانیش عمیق و واقعی می باشد

متولدین زن این ماه عموماً افرادی خوشرو، خوش زبان، تندخو، اما مهربان، با قدی متوسط می‎باشند. اینان کمی حسود و دوستدار جشن و سرور هستند. اغلب در ابتدای زندگی با مشکلاتی مواجه خواهند بود، اما به ترتیب موقعیت و عزت نصیبشان می‎شود. اینان نزد پدر و مادر عزیز هستند. خود نیز صاحب فرزندان زیادی می‎شوند. اغلب اینان دارای همسری با کمال و صاحب قدرت می‎شوند .

متولدین زن این ماه اغلب در خانه‎داری و همسرداری مسلط هستند. از نامحرم دوری می‎کنند و طالب رضایت شوهر هستند. اینان اغلب شاکر و خوش قلب هستند. اما برای کسب آرامش و آسایش بیشتر، باید از کفران نعمت پرهیز کنند. این افراد طبعی گرم و خشک دارند و عموماً در زندگی با سه خطر مواجه می‎شوند. هرگاه از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان باید صادق و راستگو باشند، زیرا دروغ به آنان صدمه می‎زند. این زنان اغلب طالب لباسهای روشن و سنگ عقیق هستند .
ماه فروردین

تصاویر زیبا از خصوصیات ماه فروردین

متولدین فروردین افرادی بلند پرواز، مصمم و با اراده هستند و از توجه بیش از حد به احساسات خوششان نمی آید. هیچکس نمیتواند مانند متولیدن فروردین قاطع و خشن باشد، ولی از طرفی، کمتر کسی معصومیت و عاطفه آنها را دارد.

ماه فروردین

خصوصیات متولدین ماه فروردین

آنها هرگز تحمل شکست را ندارند و درباره‌ي نتیجه‌ي نهایی هر چیزی، از عشق گرفته تا مسابقه فوتبال، بسیار خوش بین هستند. آنها از رقابت خوششان می آید و خیلی ماهرانه با افکار و نظرات خود، دیگران رابه مبارزه می‌طلبند.

ماه فروردین

عکس نوشته متولدین فروردین

فروردین، گل رز  گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام می‌دهید. بسیار رک گو هستید و عاشق مسافرت! اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خوب است

ماه فروردین

متولدین ماه فروردین + عکس نوشته

فلز وجودشان آهن و سنگ خوش یمن آنها الماس و یاقوت است . رنگ محبوب متولید ماه فروردین قرمز و صورتی روشن و شماره خوش یمنشان 9 است . متولدین ماه فروردین شخصیت کاردینالی دارند و “من هستم” شعار آن هاست .

ماه فروردین

تصاویر زیبا از متولدین ماه فروردین

نماد ماه فروردین حیوان قوچ است و عنصر وجودشان آتش . همچنین رز سرخ ، گل محبوبشان است و روز سه شنبه روز مبارکشان . متولدین ماه فروردین مشهور به نوزاد طبیعت هستند و ستاره حاکم انها مارس «مریخ» است .

ماه فروردین

عکس نوشته من فروردین ام

زمانی که تحت فشار هستید هیچ نوع تصمیمی نگیرید.این موضوع بسیار مهم است زیرا شما شخص فکور و ایده آلیستی هستید.موجودی دلسوز و قابل اعتمادید.

ماه فروردین

12 ماه سال و شخصیت شناسی

به هر حال آنقدر با هوش هستید که بتوانید بر این خشم غریزی غلبه کرده و انتقادات را بخصوص اگر سازنده بود و از طرف دوستان صمیمی و صادق به عمل آمده باشد ، بپزیرید.

ماه فروردین

عکس نوشته ماه فروردین

در کارهای خصوصی متولدين فروردين ماه دخالت نکنيد ، متولدين فروردين ماه به دنبال ارضاي خواسته‌ها وتوقعات خود هستند و در اين زمينه، بسيار خودمحور و خودبين به شمار مي‌آيند.

ماه فروردین

عکس پروفایل ماه فروردین

فروردینی ها افراد مستقلی هستند و دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند. آنها منم منم های‌ زیادی دارند که گاهی غیرقابل تحمل است. البته این واقعا اشتباه آنها نیست، آنها دوست دارند که انچه در سرشان می گذرد را بیان کنند تا دیگران بشنوند و به وقت اش آنها رابه افرادی دیگری انتقال دهند. فروردینی ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند.

ماه فروردین

سمبل ماه فروردین قوچ

 
ماه فروردین

متولدین ماه فروردین

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اسم پروفایل زینب به فارسی

عکسهای زیبا و عاشقانه اسم زینب + معنی اسم زینب Zeinab

اسم: زینب Zeinab نوع: دخترانه Girl ریشه اسم: عربی معنی: (تلفظ: zeynab) (عربی) پاکیزگی، نام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *